• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/EtA-Ormancilik-M%C3%BChendislik-M%C3%BC%C5%9Favirlik/186374071461014
  • https://twitter.com/ormanizni

HAKKIMIZDA

MADEN İZİN DOSYALARI H.E.S. PROJELERİ R.E.S. PROJELERİ E.N.H. PROJELERİ ÖZEL AĞAÇLANDIRMA PROJELERİ ORMAN YOLU APLİKASYONU İZİNLERİ

MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak birinci dereceli önceliğimizdir.

Ormancılık sektöründe, profesyonellik olgusunu ve kendisini her gün bir önceki güne göre geliştirerek, ekibini yetiştirmek ve meslektaşlarımız arasındaki mesleki yardımlaşma ve dayanışmaya katkıda bulunmak; sektörün ve meslegimizin sorunlarına uygun ortak çözümler arayarak, "Orman Mühendisi " arkaşlarımızın sektördeki gerçek rolünü ve değerini bulmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Meslektaşlarımızın ve sektörümüzün her fırsatta mesleki bilgi ve destek alabileceği bir kuruluş olmak, ülkemizin bilgi üretimine katkıda bulunmak için çaba harcamaktayız.

VİZYONUMUZ 

Serbest Orman Mühendisliği alanında 2011 yılndan beri faaliyet göstermekteyiz.- Özellikle genç Orman Mühendisi adaylarının ufkunu açarak, ülke ormancılığının geliştirilmesine katkı sağlayacak bir kuşak yaratmak.

-Tüm meslektaşlarımızın bilgilendirilmesini sağlayacak etkin eğitim programlarına katılmalarını sağlayarak, kişisel gelişimi artırmak.

- Sektörün gelişmesi için gerekli araç gereç ve bilgi sistemlerinin kullanılmasını geliştirmek, sürekliliğini ve güncelliğini sağlamak.- Meslek yasamızın biran önce uygulamaya geçmesi için gereken çabanın gösterilmesi ve yasaya destek veren sivil toplum örgütlerine destek vermek,Vizyonumuzu oluşturmaktadır..
Antalya da Emlak
Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.022431.1467
Euro33.621833.7565
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam62
Toplam Ziyaret274566
QR Kod